logo

VENTSPILS VALSTS 1.ĢIMNĀZIJA

KONKURĒTSPĒJĪGA IZGLĪTĪBA TALANTU IZAUGSMEI

VENTSPILS VALSTS 1.ĢIMNĀZIJA

KONKURĒTSPĒJĪGA IZGLĪTĪBA TALANTU IZAUGSMEI
Ģimnāzijas saime!

22
DEC
Ģimnāzijas saime!

 

Ārā ir ziema ar salu un vējiem, daba ir iemigusi, bet iekšā ir siltums, ir svecīšu gaisma… Ir Ziemassvētki. Un tieši tāpat kā zem zemes asniņi un koku zaros pumpuri, mēs gaidām saules uzvaru, zinot, ka būs gaišāk un labāk. Mēs svinam svētkus. Es ceru, ka katrā ģimenē to dara ar prieku un ar svētku sajūtu.

Ziemassvētkos mēs dalām dāvanas gan saviem mīļākajiem, gan arī tiem, kas ir sveši, ko nepazīstam. Labākā dāvana mūsu mīļajiem, manuprāt, ir mūsu katra paveiktais darbs 2022.gadā. Leposimies katrs ar sevi un padarīto! Labdarības akcijā sasildīsim sirdis tiem, kam daudz kā trūkst…

Katrs mēs kopjam savu pavardu, savu māju  un savu ģimeni, bet viss tas kopā veido mūsu valsti, arī tā pieder mums visiem, mēs visi nesam par viņu atbildību un strādājam, lai mums būtu labāka dzīve un mēs justos labi.

Es novēlu, lai katrā Latvijas ģimenē ienāk Ziemassvētku gaisma, es novēlu, lai katram sirdī ielīst Ziemassvētku miers, un lai Jūsu sirdis piepilda mīlestība. kas  pavadītu  Jūs visā nākamajā gadā līdz pat nākamajiem Ziemassvētkiem! Priecīgus Ziemassvētkus visiem Jums !

Direktore Pārsla Kopmane

Dalīties: