logo

VENTSPILS VALSTS 1.ĢIMNĀZIJA

KONKURĒTSPĒJĪGA IZGLĪTĪBA TALANTU IZAUGSMEI

VENTSPILS VALSTS 1.ĢIMNĀZIJA

KONKURĒTSPĒJĪGA IZGLĪTĪBA TALANTU IZAUGSMEI

Stundu saraksts 2023./24.m.g.

"KLUSIE KABINETI"

Olimpiādes/konkursi

Stundu izmaiņas

15.04.- 19.04.- 2.nedēļa

Otrdiena, 16.aprīlis

 

7a

7b

8a

8b

9a

9b

10.ID

10.VV

10.SP

11. ID

11. VV

11. SP

12. VID

12. VV

12. SP

 

1.

Datori 1.grupa 34.kab./ Inž.zin.2

                     

Kr.val. 14.kab./ Ķim.

Ķīm. kopā

 

1.

2.

                       

Ķīm.

Ķīm. kopā

 

2.

3.

             

A.v. kopā 24.kab.

             

3.

4.

Datori 1.grupa 34.kab./ A.v.2

         

Kr.val. notiks 16.kab.

Kr.val. notiks 16.kab.

Kr.val. notiks 16.kab.

           

4.

5.

         

Kr.val. notiks 16.kab.

 

Mat.- pašvadīti

             

5.

6.

           

Mat. 14.kab.

             

6.

7.

 

Kr.val. notiks 16.kab.

                   

Sports/ —-

—--

 

7.

8.

   

Kr.val. notiks 16.kab.

                 

Sports/ —-

—--

 

8.

9.

                       

Kr.val. notiks 16.kab.

 

Kr.val. notiks 16.kab.

9.

10.

                             

10.

Nav skolā: no 13.40 Bērzleja

Trešdiena, 17.aprīlis

 

7a

7b

8a

8b

9a

9b

10.ID

10.VV

10.SP

11. ID

11. VV

11. SP

12. VID

12. VV

12. SP

 

1.

     

Viz.m- pašvadīti

     vēsture          

Soc. zin. 14.kab.

Soc,zin. 14.kab.

1.

2.

     

Viz.m.- Pašvadīti

   

Mat.- no ceturtd.

         

---.

Soc.zin. 14.kab.

Soc.zin. 14.kab.

2.

3.

                       

Soc.zin

A.v./ Soc. zin. 

Soc. zin.

3.

4.

                       

Soc.zin.

   

4.

5.

                             

5.

6.

             

Mat. 21.kab.

             

6.

7.

           

Mat.

             

7.

8.

                             

8.

9.

                           

Kult.- pašvadīti

9.

10.

                             

10.

Nav skolā: Kalniņa

 

18.04. (Ceturtd.)- VAM nodarbības 10.ID klasei
22.04. (Pirmd.)- PISA pētījums 9.klasēm (9.30-13.30)
23.04. (Otrd.)- VAM nodarbības 10.VV klasei
Starpdisciplinārais darbs 9.klasēm
Vācijas vēstniecības vizīte VV1Ģ. Vācu valodas stunda ar Jorenu Šteinhaueru plkst.10.40
24.04. (Trešd.)- Monitoringa darbs fizikā, ķīmijā, bioloģijā (pēc izvēles) OL 11., 12.klasēm
Koncerts Pārventas bibliotēkā (koris, orķestris)
25.04. (Ceturtd.)- 10.VV klases ekskursija uz Rīgu no 13.00
26.04. (Piektd.)- ZPD reģionālā konference- attālināti
10.VV klases ekskursija uz Rīgu
Olimpiskā stunda 2024; Talkas diena
Uzņēmējdarbības skolas noslēguma pasākums
VAM (Valsts aizsardzības mācība) nodarbības  

 

7.nodarbība 8.nodarbība

18.aprīlī (ceturtd.)- 10.ID klasei

23.aprīlī (otrd.)- 10.VV klasei

30.aprīlī (otrd.)- 10.SP klasei

14.maijā (otrd.)- 10.ID klasei

16.maijā (ceturtd.)- 10.SP klasei

21.maijā (otrd.)- 10.VV klasei

 

15.04.- 19.04.- 2.nedēļa

22.04.- 26.04.- 1.nedēļa

29.04.- 3.05.- 2.nedēļa (1.05.- Valsts svētki)

7.05.- 10.05.- 1.nedēļa (6.05.- Brīvdiena, 10.05.- ZVANA SVĒTKI 12.klasēm)

13.05.- 17.05.- 2.nedēļa (17.05.- ZVANA SVĒTKI 9.klasēm)

20.05.- 24.05.- 1.nedēļa

27.05.- 31.05.- 2.nedēļa

31.05.- LIECĪBU IZDOŠANA


Dalīties: