logo

VENTSPILS VALSTS 1.ĢIMNĀZIJA

KONKURĒTSPĒJĪGA IZGLĪTĪBA TALANTU IZAUGSMEI

VENTSPILS VALSTS 1.ĢIMNĀZIJA

KONKURĒTSPĒJĪGA IZGLĪTĪBA TALANTU IZAUGSMEI

Konsultācijas 2023./2024.m.g.

 

Kabinets Skolotājs Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
3. I. Gundare   no 14:30      
21. L. Tīrmane       15.25-16.30  
22. I. Rubene 14.40-15.20 ( 2. ned. 11 ID) 14.40-15.20 11VV UN 7.B 8.10-8.50 (1. NED. 8.A UN 9.B)   14.40-15.20 (2.NED.) 11ID
5. G. Smiltiņa-Apine 14.40-15.20   14.40-15.20   13.50-14.40
             
21. R. Dubra   11:20-11:50; 12:30-13:00      
35. E. Stupele   14:40 - 15:20   15:25 - 16:45  
31. S. Eglīte   14:40-15:20  15:25-16.05  15:25 - 16:05  
32. E. Krūmiņa 8:10- 8:50     15:25- 16:25  
31. L. Zorģe   8:10-8:50      
14.
R. Cīrule
  9.00- 9.40      
Datorikā konsultācijas individuāli vienojoties
33./34. D. Ābele 15:30 - 16:50 15:30-16:50      
33./34. V. Caune     Individuāli vienojoties    
             
23. I.Treimane   15:30-17:00 15:30-17:00 individuāli vienojoties iespējams arī līdz 18:00    
23. O. Ozoliņa     Individuāli vienojoties    
18. I. Ivane 15.25.-16.05. 15.25.-16.05. 12.kl., olimp.16.10.-16.50      
13. V. Bērzleja 7.45.-8.50   12.kl.16.10.-16.50. 15.25.-16.25  
29. S. Dzindzuka   no 15.20      
             
14. I. Jurova Individuāli vienojoties
24. A.Jozus     Individuāli vienojoties   Individuāli vienojoties
1. S. Daliņa   15:25 16:-05      
1. E. Zeltzaķe 16.05 - 17.00.        
             
27. A. Asiķe 14.40-15.30 15.25- 16.05      
16. L.Celma     no 15.25    
  I. Vizule       14:40 - 15:30  
  I. Ziemele no 15.25        
25. V. Jakovļeva 14:30 - 16:30        
             
  I.Stuklova   Individuāli vienojoties      
      15:20- 16:20      
26. S. Bērziņa 9:00-9:40     13:50-14:30  
30. I. Berestova     2.ned. 8.10 - 9.40
vai individuāli vienojoties
   
             
17. M. Kalniņa

2.ned. pirmdien 14: 35 - 15:25

1.ned. trešdien 13:50 - 14:40

       
28.a J.Tērvide     No 14.30 vai individuāli vienojoties    
29.a A. Kambuts   15 20-16 00 15 20-16 00    
4. E. Piļka   Individuāli vienojoties      
4. R. Vēverbrante Individuāli vienojoties
4. J. Treilībs Individuāli vienojoties
             
  E. Kaufmane-Gannusa Individuāli vienojoties
  J. Zemels Individuāli vienojoties

Dalīties: