logo

VENTSPILS VALSTS 1.ĢIMNĀZIJA

KONKURĒTSPĒJĪGA IZGLĪTĪBA TALANTU IZAUGSMEI

VENTSPILS VALSTS 1.ĢIMNĀZIJA

KONKURĒTSPĒJĪGA IZGLĪTĪBA TALANTU IZAUGSMEI

Skolēnu pašpārvaldes sastāvs 2022./2023.m.g.

Prezidents - Kārlis Kaktiņš
Prezidenta vietnieks- Līna Prūse
Sekretāre - Beāte Taubere

Kultūras ministre -Beāte Trama.
Kultūras ministrija -Rūta Matisova, Katrīna Guzlēna, Ketija Feldberga, Kitija Annika Laterere.

Sporta ministrs - Everts Reikstiņš.
Sporta ministrija - Nadīna Beķere, Pēteris Alkšbirze, Katrīna Lindenblate, Aleksejs Masaitis.

Infospec ministre - Ketija Kažoka.
Infospec ministrija - Līna Prūse, Smanda Rebuka, Anete Zaļepska, Melisa Aļševska.

Izaugsmes  ministre -Ieva stupele.
Infospec ministrija - Kārlis Kaktiņš, Beate Taubere, Adriāna Lāce, Beate Taubere.

___________________________________________________

Skolēnu pašpārvaldes sastāvs 2021./2022.m.g.

Prezidente-Alise Plotova.
Prezidenta vietnieks - Samanta Siliņa.
Sekretāre - Selīna Glaudāne.

Kultūras ministre -Beāte Taubere.
Kultūras ministrija - Ieva Stupele, Beāte Trama, Selīna Glaudāne, Paula Krista Feldmane, Marta Matisova.

Sporta ministrs -Toms Salnājs.
Sporta ministrija - Naomia Rozentāle, Evelīna Riekstiņa, Adriāna Lāce, Eduards Goba, Markus Samuiļenko, Valts Valters Grislis.

Infospec ministre -Valters Vieško.
Infospec ministrija - Eduards Žiborkins, Alise Plotova, Samanta Siliņa, Ketija Kažoka.

______________________________

Skolēnu pašpārvaldes sastāvs 2020./2021.m.g.

Prezidents - Marta Stikāne
Prezidenta vietnieks - Līna Brauna
Sekretāre - Alīna Mihailova

Kultūras ministre -Alise Plotova
Kultūras ministrija - Samanta Siliņa, Adriāna Lāce, Ieva Stupele, Līna Brauna, Patrīcija Birzniece

Sporta ministrs - Olafs Vočtavs.
Sporta ministrija - Mikus Podnieks, Klāvs Gailis, Alīna Mihailova.

Infospec ministre - Kristers Dzintars.
Infospec ministrija - Eduards Žiborkins,Naomia Rozentāle, Reinis Brūvelis, Kapars Kukainis.

____________________________________________________________________

Skolēnu pašpārvaldes sastāvs 2019./2020.m.g.

Prezidents - Rūdolfs Punkstiņš

Prezidenta vietnieks - Monta Taubere

Sekretārs - Alīna Mihailova

Kultūras ministrs - Keitija Eizenbārde

               Kultūras ministrija - Elīza Marta Budava, Alise Plotova, Monta Taubere, Līga Pūsepa, Sabīne Didrihsone 

Sporta ministrs - Olafs Vočtavs

               Sporta ministrija - Rūdolfs Punkstiņš, Beāte Liepājniece, Alīna Mihailova, Kristaps Čavars

Infospec ministrs - Kristers Dzintars

                Infospec ministrija - Patrīcija Birzniece, Emīls Smiltiņš, Marta Stikāne, Samanta Siliņa, Lelde Samoviča

 

Skolēnu pašpārvaldes sastāvs 2017./2018.m.g.

Prezidents - Elīza Liepājniece
Prezidenta vietnieks - Ņikita Leščišins
Sekretāre - Sindija Agnese Rudovica

Kultūras ministre - Elza Goba
Kultūras ministrija - Monta Taubere, Paula Leite, Aleksandra Maksimenkova, Marta Dombrovska

Sporta ministre - Dinija Pāvelsone
Sporta ministrija - Ņikita Leščišins, Rūdolfs Punkstiņš, Artis Botters, Elīza Liepājniece

Infospec ministre - Linna Mazika
Infospec ministrija - Līga Pūsepa, Enia Soka, Kristiāna Heniņa, Sindija Agnese Rudovica

_____________________________________________________________

Skolēnu pašpārvaldes sastāvs 2016./2017.m.g.

Prezidents - Justīne Jurcika
Prezidenta vietniece- Elīza Liepājniece
Sekretāre - Sindija Agnese Rudovica

Kultūras ministrs - Krista Šēniņa
Kultūras ministrija - Paula Punkstiņa
                                 Marta Dombrovska
                                 Monta Taubere
                                 Elza Goba

Sporta ministrs - Aija Pūsepa
Sporta ministrija - Dāvis Piuss
                           Dinija Pāvelsone
                           Rūdolfs Punkstiņš
                           Rūdolfs Kohs

Infospec ministrs - Artūrs Sokolovskis
Infospec ministrija  - Elīza Liepājniece
                               Sindija Agnese Rudovica
                               Nadīna Judeika
                               Artis Botters

 


Dalīties: