logo

VENTSPILS VALSTS 1.ĢIMNĀZIJA

KONKURĒTSPĒJĪGA IZGLĪTĪBA TALANTU IZAUGSMEI

VENTSPILS VALSTS 1.ĢIMNĀZIJA

KONKURĒTSPĒJĪGA IZGLĪTĪBA TALANTU IZAUGSMEI

 

Ventspils Valsts 1.ģimnāzijai 9.decembrī 105 gadi!

Pieteikšanās salidojumam 

https://ej.uz/vv1g_105

 

Absolventi, kuri jau pieteikuši savu dalību salidojumam---->

----> MĒS BŪSIM

Skolas absolventu atmiņu stāsti

https://youtu.be/W80IEqz89pY

https://youtu.be/33_fSGJvu5g

https://youtu.be/7wJZJ71bkhI

 

 

  

__________________________________________________________________

Absolventu vēlējumi skolai  skolai 100!

 

Ja tas patīk – ej, mācies un dari! Savā dzīvē vari darīt, ko vien vēlies. Tev piemīt absolūts potenciāls varēt un darīt. Sāc pie tā strādāt jau šodien, jo dzīve jau ir – šeit un tagad! Tā nedz beigsies, nedz arī sāksies ar pēdējo zvanu un izlaidumu, jo tā jau ir, tāpēc – priekā!

(Dārta Burčenko (dzimusi Brikaine), 2010. gada absolvente)

 

Lai kur es ietu, lai ko es darītu, mani ceļi atved atkal pie Tevis, Mana Skola.

(Everita Panfiļonoka, 1990. gada absolvente)

 

 Ir svarīgi nepalikt uz vietas. Iet vai braukt, meklēt, atrast, kļūdīties. Turpināt ceļu tālāk vai atgriezties - katra paša izvēle.. Bet visā šajā ceļā paņemt pa daļiņai.. Kādu akmentiņu, kādu kristāla gabaliņu no tā, kur esi bijis, ko piedzīvojis. Noskaņu, cilvēkus, kas tev bijuši blakus.

(Gita Tērauda (dzimusi Ivsiņa), 1989. gada absolvente)

 Patiesībā jau nevajag milzu kalnus gāzt vai būt augstā amatā. Svarīgi ir sasniegt to, ko pats vēlies, un darīt darbu, kas patīk un kur vari dot labumu citiem. Svarīgi ir būt labam un patiesam cilvēkam, un tā arī ir Lielā Cerība ….

(Elīna Ēdola, 2009. gada absolvente)

Mūsu skolai, sagaidot simtgadi, gribu novēlēt mērķtiecīgus, zinātkārus skolēnus, smaidīgus, gudrus skolotājus un pozitīvi noskaņotus audzēkņu vecākus!

(Ilze Litavniece (dzimusi Sniķersproģe), 1990. gada absolvente)

 Novēlu vienmēr turēties pie savas dzīves vīzijas un droši soļot tieši pa sevis izvēlēto dzīves ceļu! Centies darīt visu no sirds, jo viss, kas nāk no sirds, ir daudz vērtīgāks nekā tas, kas nāk no prāta! Lai top!

(Jānis Brūns, 2004. gada absolvents)

Lai arī turpmāk ģimnāzijas durvis viegli veras un lai daudz tādu skolotāju, kas šīs durvis palīdz atvērt!

(Jānis Geste, 2001. gada absolvents)

 Šajā Latvijas un mūsu skolas simtgades jubilejas gadadienā gribētu novēlēt gaišus nākamos 100 gadus, stingras vērtības, neizšķīdināmas liberālajā un visu pieņemošajā okeānā, motivētu skatījumu, pārdomātus lēmumus, stingru stāju, augstu kvalitāti un izpalīdzīgu roku, ceļot tuvāko, ceļot Latviju! Daudz laimes Tev, mana skola un Latvija! Dievs, svētī Latviju!

(Jānis Upmalis, 2008. gada absolvents)

Skola manā dzīvē gan tobrīd, kad tur pavadīju savu ikdienu, gan tagad šķiet gaišs dzīves posms. Jūtos kā daļa no ļoti spēcīgas un draudzīgas saimes, kuru vieno mūsu simtgadīgā skola ar skatu nākotnē. Lai ģimnāzijas simtgade nes prieku un iespēju satikties mums visiem!

(Jānis Zālīte, 2015. gada absolvents)

Daudz laimes Ventspils Valsts 1. ģimnāzijai simtgadē! Lai izdodas viss, kas iecerēts!

(Judīte Petroviča, 2014. gada absolvente)

 Skolai lielajā, skaistajā jubilejā novēlu, lai lepnums un prieks par saviem audzēkņiem! Mūsu sasniegumi un panākumi, veiksmes un cīņas, uzvaras un arī zaudējumi ir mūsu vecāku un skolotāju nopelns, par ko Jums vissirsnīgākais paldies!

(Laura Valka, 1997. gada absolvente)

 Savai skolai novēlu arī turpmāk rosināt ikvienu saprast zināšanu vērtību, kā arī prast iemācīt zināšanas iegūt un tās pilnvērtīgi pielietot.

(Martins Osis, 2003. gada absolvents)

 Skolā jāmācās daudz un cītīgi, lai pēc tam varētu iegūt augstāko izglītību, tad vēl vienu un varbūt vēl vienu. Vēl vēlos pateikt paldies saviem vecākiem, draugiem un skolotājiem par pacietību un manī ieguldīto darbu, kā arī to, ka 5%, lai nokārtotu centralizēto eksāmenu, ir pārāk zema robeža. Lai dzīvo fizmati un Ventspils 1. ģimnāzija!

(Miķelis Marnauza, 2014. gada absolvents)

 Novēlu gan sev, gan skolai un apkārtējiem panākumus un spēju būt radošiem! Veselību visiem!

(Nauris Brākmanis, 2007. gada absolvents)

 Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas simtgadē, liekot roku uz sirds, varu teikt, ka ikviens skolēns, kas ver mūsu skolas durvis, var būt lepns par skolu, kurā mācās, var būt lepns par direktori, par skolotājiem, var būt lepns par sevi.

Zināšanas, mīlestība, patriotisms – tā ir Ventspils Valsts 1. ģimnāzija.

(SANDIS JURŠEVICS, 2000. gada absolvents)

 Lai vienmēr tuvumā daudz blakusceļu gājēju, kas nepieciešamības gadījumā var palīdzēt atvērt kādas smagākas durvis!

(Sandra Žvagina, 2010. gada absolvente)

Paldies par man doto motivāciju nepārtraukti doties uz priekšu, meklēt, atrast, apgūt un cerēt! Daudz laimes skolai dzimšanas dienā!

(Uldis Sproģis, 1996. gada absolvents)

  1. gadu jubilejā novēlu katram, kurš ir daļiņa no skolas, būt īstam Latvijas patriotam un būt lepnam par mūsu valsti, kurā piedzimām, kurā uzaugām, kura deva mums īpašu cilvēcisku dvēseli!

(Elīna Husihanova (dzimusi Eļmurzajeva), 2011. gads)

.............................................................................................................................................................................................................................................. 

 


Dalīties: